Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Systémový integrátor

accur8vision

Jsme integrátorem unikátního objemového (volumetrického) detekčního systému, který je založený na přesné detekci statických i dynamických objektů. Detektor vytváří 3D mapu metodou dálkového průzkumu měření vzdálenosti na základě výpočtu rychlosti odraženého pulsu laserového paprsku od pevné překážky. Odražené paprsky poskytují přesné informace o koordinátech (souřadnicích xyz - vzdálenost bodu od tří k sobě kolmých rovin) detekovaných objektů a systém tak vizualizuje pořízené mračno bodů a tím vytváří uživatelsky přívětivou 3D mapu nasnímaného prostoru.

www.accur8vision.com

 C4

Jsme systémovým integrátorem grafického nadstavbového systému C4. GN C4 je flexibilní integrační bezpečnostní systém poskytující centralizované, víceuživatelské rozhraní pro správu bezpečnosti objektů. Díky své otevřené architektuře se dokáže přizpůsobit konkrétním požadavkům malých i velkých instalací.

www.c4portal.com

 


 

PELCO

Pelco by Schneider Electric je světovým lídrem v návrhu, vývoji a výrobě IP CCTV kamerových systémů a softwarů vhodných pro všechna odvětví. Produkty značky Pelco jsou ve své dlouholeté historii považovány za kvalitní a inovativní. My jsme systémovým integrátorem těchto produktů.

www.pelco.com