Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Uzavřený televizní okruh (CCTV)

Systémy CCTV (kamerové systémy) umožňují efektivní způsob monitorování střežených prostor a přenos obrazu z více míst do jednoho dohledového centra. Díky vzdálenému přístupu lze kontrolovat rozsáhlé prostory a to jak v reálném čase, tak případně také ze záznamu.

Instalace a nastavení analogových a IP systémů

Nabízíme vám odbornou instalaci a nastavení obou nejpoužívanějších kamerových systémů – analogových a IP systémů. Analogové jsou cenově dostupnější a méně náročné, na druhou stranu poskytují horší kvalitu záznamu. Při výběru vhodného systému je třeba stanovit si, za jakým účelem CCTV do objektu instalujete a co od něj očekáváte. S výběrem správného řešení vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Uzavřený televizní okruh se stává v současné době stále vyhledávanějším prvkem bezpečnostních systémů a je nejčastěji užíván v kombinaci s poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systémem (PZTS), elektronickou kontrolou vstupu (EKV) a perimetrickou ochranou (PER).

V případě zájmu o návrh řešení nebo jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte, případně vyplňte formulář v pravé části této stránky.