Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Perimetrická ochrana (PER)

Pro střežení rozlehlých areálů je vhodné využívat venkovní obvodové ochrany - perimetrické ochrany. Jednotlivé prvky tohoto systému jsou založeny na principu včasné detekce průniku již na hranici střeženého areálu a slouží tak k zaregistrování narušitele ještě před tím, než se přiblíží ke konkrétním hlídaným objektům.

Včasnou detekcí narušitele s následnou kontrolou jeho pohybu po areálu, ať již ostrahou objektu nebo PČR, se dá efektivně předejít škodám na majetku. Systém perimetrické ochrany je tak významným prvkem pro střežení rozsáhlých komplexů a prostor jako jsou např. elektrárny, průmyslové objekty, letiště, aj.

Nabízíme všechny běžně používané prvky perimetrické ochrany – střežení plotů pomocí detekčních kabelů, infračervené závory, mikrovlnné bariéry, duální bariéry nebo zemní detekční kabely. Výběr správného řešení se odvíjí od specifik střeženého objektu a vašich požadavků. Rádi pro vás zpracujeme komplexní bezpečnostní studii a na jejím základě navrhneme řešení. Stačí nás kontaktovat, případně využít poptávkový formulář vpravo na stránce.