Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Minidesítka pro ranou péči

BĚŽECKÁ VÝZVA PRO VŠECHNY – BRNO 22.4.2018

„Minidesítka pro ranou péči''

v rámci Brněnského půlmaratonu

Středisko rané péče Brno, které podporuje rodiny s dětmi se zrakovým nebo kombinovaným postižením, zve všechny příznivce na charitativní běh „Minidesítka pro ranou péči“, který proběhne v rámci Brněnského půlmaratonu v neděli 22.4.2018. Běh proběhne pod záštitou primátora města Brna Ing. Petra Vokřála.
Raná péče tak navazuje na úspěšné partnerství s běžeckým spolkem BehejBrno.com v rámci Nočního běhu 5|10 mil Brnem vloni v září. Podrobnější informace jsou k dispozici na www.ranapece.cz/brno nebo na https://www.facebook.com/events/168452067140584/. Trasa běhu je bezbariérová a je vhodný i pro rodiny s kočárky nebo malými dětmi. Raná péče zve všechny, kdo mají zájem se podílet na pomoci rodinám s dětmi s postižením. Pro účastníky připravujeme doprovodný program a dárkový balíček od sponzorů.
Podpořit Středisko rané péče Brno mohou i běžci, a to pokud se registrují na závodní běhy Půlmaraton nebo Desítku a při registraci zvolit v kolonce „Charita“ konkrétní příspěvek (http://championchip.cz/RegSystem/akce/PulmarBrno2018).

Více informací o závodu na https://www.behejbrno.com/brnensky-pulmaraton/propozice-2018/.

 

 

Vaše dotazy zodpoví

Irena Jelínková, fundraiser
Středisko rané péče SPRP, pobočka Brno
tel.: 541 236 743, 770 126 000,
email: irena.jelinkova@ranapece.cz
www.ranapece.cz

Děkujeme, že vám záleží na lidech kolem Vás!