Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Grafické nadstavbové systémy

Grafické nadstavbové systémy jsou určeny pro integraci vzájemně neslučitelných technologií a možnost následného ovládání systémů těchto technologií přehledně z jednoho místa. Zmíněnými neslučitelnými technologiemi mohou být například CCTVPZTSEPS nebo EKV. Grafické nadstavbové systémy umožňují monitorování a ovládání stavu připojených zařízení, signalizaci poplachů, poruch a dalších z jediného centrálního pracoviště.

Výsledkem nadstavbových systémů je díky zjednodušeným postupům a urychleným výkonům maximální zefektivnění práce obsluhy.

Grafické nadstavbové systémy doporučujeme využívat zejména v rozsáhlých areálech, administrativních budovách nebo nákupních centrech. Tedy všude tam, kde vzniká požadavek na integraci více technologií do jednoho přehledného systému, který umožní vzájemnou provazbu a reakce jednotlivých technologií.

Jsme připraveni pro vás vytvořit efektivní návrh řešení a postarat se o následnou realizaci. Tak, abyste byli s konečným výsledkem do posledního detailu spokojeni. V případě otázek či zájmu o grafické nadstavbové systémy nás prosím kontaktujte, případně vyplňte poptávkový formulář v pravé části stránky.