Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

Fundraising

běh pro dobrou věc

Přidejte se k nám a podpořme společně dobrou věc!


Loňským pražským 1/2Maratonem jsme společně započali běh pro dobrou věc.

Udělali jsme 21 tisíc kroků za odvážnou Kristýnu a „vyběhali“ jí tak více než 50.000,- Kč na nový invalidní vozík, který jí pomáhá překonávat každodenní nástrahy života člověka s postižením. K tomu navíc firma MAXPROGRES přidala dalších 50.000,-Kč na další charitativní projekty u Výboru dobré vůle.


Život s omezenými možnostmi pohybu si asi dokážeme představit. Už jen proto, že každý den jsme nuceni zdolat minimálně jeden či více schodů.

Co ale pokud se jedná o postižení jiného rázu?

Něco, co pozorovatel zvenčí na pohled vůbec nepozná?Sedmnáctiletý Tomáš…, student Střední průmyslové školy stavební, který se narodil s oboustrannou percepční vadou sluchu, kterou nelze operovat.

Je to na první pohled zdravý aktivní mladík hrající fotbal, florbal, tenis, hokej, plný optimismu, snů a chuti do života.

Svoje sny by ovšem nemohl realizovat bez jednoho nástroje – sluchadel. Malý kousek plastu, díky kterému člověk dokáže velké věci.


A Tomáš chce dokázat vše, co každý zdravý mladý kluk.


Jeho sen má hodnotu 48.100,- Kč. A každý Váš příspěvek je krokem k jeho splnění.


Pojďme mu společně v cestě k jeho snu pomoci.


1/2Maraton je závod a vyhrát může jen jeden. S Výborem dobré vůle má možnost vyhrát každý.

Přidejte se k nám a přispějte Tomášovi formou finančního příspěvku. Přispět můžete přímo zde (v levé části), kde lze zaslat dar platební kartou, nebo běžným převodem.

Stav sbírky můžete sledovat na http://www.sportprocharitu.cz/sbirky-pro-charitu/34/sluchadla-pro-tomase/.

Za MAXPROGRES poběží Jirka Suchánek, Martin Vojtek a Martin Böhmer! Váženými hostujícími členy našeho běžeckého týmu jsou Alena Vojtková a Michal Fišer. Tak jim všem prosím držte palce, nebo se přijďte na tento hrdinský výkon podívat :-).

 

Ve 12:00 bude otevřen MAXPROGRES POINT v restauraci Café Therapy - www.cafe-therapy.cz, kde bude zázemí pro naše fanoušky a jejich doprovod. Drobné pohoštění v podobě řízečků, obložených mís a pití všeho druhu je zajištěno.

 

Závodníci se přidají v cca 13:30 a budou s Vámi velice rádi sdílet pocity z právě dokončeného závodu.

Budeme se bavit a navíc pomůžeme dobré věci.

Těšíme se na Vás. Vezměte s sebou i Vaše blízké.