Váš specialista na slaboproudé
a zabezpečovací technologie

1/2Maraton Praha

společně k šťastnému cíli

Přidejte se k nám a podpořme společně dobrou věc!

Tým MAXPROGRES nebude ani letos chybět na pražském 1/2Maratonu. A i letos jsme velmi rádi, že u této příležitosti můžeme přispět na dobrou věc.

Malá Barunka je kamarádská a veselá holčička. Má velice silné a obětavé rodiče. Svoje první krůčky však neudělala jako ostatní děti po prvním roce na tomto světě. Je jedním z milionu narozených dětí, trpících vzácným syndromem. Její chůze a celková rovnováha není stabilní, často padá a moc toho sama neujde.

Barunka asi nikdy nebude schopna uběhnout půlmaraton, ale společně bychom ji mohli pomoci, aby co nejdříve mohla sama běhat na hřišti.

Speciální terapie TheraSuit má hodnotu 33.250,- Kč. Každý Váš příspěvek do této sbírky bude krokem k tomu, aby se Barunka pohybovala jako její vrstevníci.

Prosíme pojďme jí společně pomoci.

Přidejte se k nám a přispějte Barunce drobným finančním darem. Přispět můžete přímo zde, kde lze zaslat dar platební kartou, nebo běžným převodem z účtu.

Stav sbírky můžete sledovat na http://www.sportprocharitu.cz/sbirky-pro-charitu/41/pohybova-terapie-pro-barunku/ nebo na http://www.sportprocharitu.cz/sportovci-pro-charitu/21/jiri-a-martin-maxprogres/.

Pokud nás budete chtít podpořit i v našem sportovním úsilí, start 1/2Maratonu je 7.4.2018, v 10 hodin na náměstí Jana Palacha v Praze.

 

Za Tým MAXPROGRES Jiří Suchánek, Martin Vojtek a Martin Böhmer.

 

Těšíme se na Vás. Vezměte s sebou i Vaše blízké.